Klub - UKS Zawody Obozy Zawodnicy Galeria Dokumenty Kadra Linki Partnerzy Archiwum


DODANO W DNIU 01.04.2015 O GODZINIE 12:53:50

ŚWIĘTA WIELKANOCNE 2015

Informujemy, że podczas przerwy świątecznej treningi w godzinach popołudniowych odbywają
się w ustalonych grupach zgodnie z planem (01.04, 02.04, 03.04 oraz 7.04).
Dni wolne 4-6.04.2015

DODANO W DNIU 21.04.2014 O GODZINIE 06:52:51

NAJBLIŻSZE ZAWODY

2015.04.17 - WLMO 2003-2005 - ZDZIESZOWICE
2015.04.22 - WIMS - PSP - FINAŁ - OPOLE
2015.04.24 - MISTRZOSTWA OPOLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH - OPOLE
2015.05.12 - WIMS - PG - FINAŁ - OPOLE
2015.05.13 - WLMO 2003-2005 - STRZELCE OPOLSKIE
2015.05.16 - WLMO 2002 i starsi - KIETRZ
2015.06.13 - WLMO - FINAŁ (2005-1999)- OPOLE WODNA NUTA

Komunikat w zakładce Zawody
Do zawodów zostaje zgłoszona kadra na podstawie najlepszych wyników w danych konkurencjach.

DODANO W DNIU 13.02.2015 O GODZINIE 12:43:23

NABÓR NA NAUKĘ PŁYWANIA

UWAGA!!!
Rozpoczynamy nabór dzieci na naukę i doskonalenie pływania.
Zapraszamy chętne osoby na testy kwalifikacyjne w dniach:
PONIEDZIAŁKI
WTORKI
CZWARTKI
2015 roku w godzinach 16:40 - 18:00 na pływalnię Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
w Opolu (PSP 5 i PG 1). os. AK (były ZWM) UL. HUBALA 2

Zgłoszenia mailem: mwielu@wp.pl

DODANO W DNIU 02.09.2014 O GODZINIE 11:19:09

ZAPISY NA ZAJĘCIA KLUBOWE

Zapisy na zajęcia tel: 790707036 do 18:00 (od poniedziałku do piątku).

Zapraszamy dzieci od 5 lat na testy sprawdzające.
Uczymy pływać dzieci i młodzież.
Prowadzimy nabór do grupy sportowej.
Zawodnicy trenujący pływanie - startują w zawodach pływackich.
Organizujemy obozy sportowe.

O przydziale do grupy decyduje trener po przeprowadzeniu testu sprawdzającego.

ZAPRASZAMY

DODANO W DNIU 08.04.2013 O GODZINIE 10:37:46

KARTA ZDROWIA SPORTOWCA

Przypominamy zawodnikom i rodzicom o konieczności posiadania aktualnych badań lekarskich
i WAŻNEJ Karty Zdrowia Sportowca.

Bez aktualnych badań dziecko NIE MOŻE startować w zawodach pływackich
i uczestniczyć w treningach.

DODANO W DNIU 27.03.2015 O GODZINIE 09:51:19

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-letnich - 26-27.03.2015 GLIWICE


BRĄZOWA IZA
Podczas pierwszego dnia Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików
12 lat w Gliwicach na dystansie 100 m stylem motylkowym Iza zajęła III miejsce
i ustanowiła nowy rekord życiowy. W zawodach startuje 176 zawodników z 22 klubów.

Jagieniak Izabella- 400m dowolny 5:50.26, 100m motylkowy - 1:24.96,
Cendlewski Adam - 400m dowolny - 5:48.40 200m grzbietowy - 3:02.12,
Czaja Marco - 200m grzbietowy - 3:06.16, 100m klasyczny - 1:34.58,
Głuszkiewicz Michał - 400m dowolny - 6:07.58, 100m motylkowy - 1:28.37,
Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym 02:15:90 - Cendlewski Adam - 34.84, Głuszkiewicz Michał - 34.02, Czaja Marco - 34.23 Jagieniak Izabella - 32.81

GRATULACJE dla zawodników za ustanowione nowe rekordy życiowe.
Trener Marcin Wieloch

DODANO W DNIU 27.03.2015 O GODZINIE 10:06:44

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13-letnich - 26-27.03.2015 - RADLIN

W dniach 25-27 marca 2015 roku nasza drużyna 13 latków startuje na zawodach w Radlinie.
Podczas 1 dnia zostały ustanowione nowe rekordy życiowe i klubu.

WRZEŚNIEWSKA Agnieszka - 100m klasyczny 1:33.85, 400m dowolny 5:15.66,
JAKUBCZYŃSKA Laura - 100m klasyczny 1:41.85, 200m grzbietowy 3:05.26,
WARZYC Mateusz - 100m klasyczny 1:22.46,
WENDERSKA Agnieszka – 100m motylkowym 1:37;73, 400m dowolny 6:11.53
KOSTRZEWSKA Zuzanna – 100m klasycznym 1:46;43, 200m grzbietowym 2:56;28

UKS 5 plus 1 Opole - 4 x 50m zmienny 2:32.34

GRATULACJE dla zawodników.
Trener Jarosław Grynczyszyn

DODANO W DNIU 21.03.2015 O GODZINIE 00:04:56

MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ - 20-21.03.2015 - RACIBÓRZ

W dniach 20-21 marca 2015 roku na pływalni H2O w Raciborzu odbywają się MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH i GIMNAZJALNYCH w PŁYWANIU. Do startu zgłosiło się 39 szkół oraz 366 zawodników, którzy wystartują w 1353 wyścigach.
Nasza drużyna pokazała się w 1 dniu zawodów rewelacyjnie. 1 finał A i 3 finały B - tak dobrze jeszcze nie było:

Finały A:
Mateusz WARZYC – 100 m st. klasyczny 1:22;60 m.7 i 200 m st. klasycznym 2:55;95 (7msc)
Finały B:
Agnieszka WRZEŚNIEWSKA – 200 m st. dowolnym 2:26:29 m.9,
Agnieszka WRZEŚNIEWSKA – 50 m st. dowolnym 0:31;65 m.15,
Mateusz SZAL – 50 m st. dowolnym 0:26;20 m. 12 (r-6).

Po 1 dniu zawodów nasza szkoła PSP 5 zajmuje 15 msc. a szkoła PG 1 zajmuje 14 miejsce.

Pozostałe wyniki:
CENDLEWSKI Adam:
200 m st. dowolnym 2:42;91 m.34 (r-6), 200 m st. grzbietowy, 2:54;17 m.22 (r-6),
CZAJA Marco:
200 m st. dowolnym 2:54;20 m.38, 100 m st. klasycznym 1:36;42 m.30 (r-12),
GŁUSZKIEWICZ Michał:
200 m st. dowolnym 2:50;97 m.36, 50 m st. dowolnym 0:33;43 m.34 (r-7),
WARZYC Mateusz:
100 m st. klasycznym 1:22;77 m.7, 200 m st. zmiennym 2:51;18 m.26,
JAGIENIAK Izabella:
100 m st. klasycznym 1:36;04 m.27 (r-7), 200 m st. zmiennym 3:02;98 m.25 (r-8),
WRZEŚNIEWSKA Agnieszka:
200 m st. dowolnym 2:30;13 m.12, 50 m st. dowolnym 0:31;38 m.14,
WENDERSKA Agnieszka:
200 m st. dowolnym 2:55;33 m.30, 200 m st. zmiennym 3:13;29 m.33
SZAL Mateusz:
200 m st. dowolnym 2:10;33 m.24 (r-10), 50 m st. dowolnym 0:26;18 m.13 (r-6)

GRATULACJE dla ZAWODNIKÓW i TRENERÓW

DODANO W DNIU 23.03.2015 O GODZINIE 07:58:36

MISTRZOSTWA OPOLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH -19.03.2015 - OPOLE

GRATULACJE - NASZA SZKOŁA PSP nr 5 została MISTRZEM OPOLA w PŁYWANIU sztafetowym zarówno w kat. dziewcząt jak i chłopców.

Skład drużyny dziewcząt: A.WRZEŚNIEWSKA, Z.KOSTRZEWSKA, I.JAGIENIAK, J.SZAPORÓW, M.SKRĘTKOWSKA, Z.PATALAS, K.PIĄTEK, M.STACHOWSKA

Skład drużyny chłopców: M.WARZYC, M.ROŻNIATOWSKI, A.CENDLEWSKI, M.GŁUSZKIEWICZ, K.MICHALAK, A.ZWARYCZ, M.ŻABA, M.JANOWICZ

WYNIKI INDYWIDUALNE:

Złoty medal i tytuł Mistrza Opola wywalczyli:
- Izabella Jagieniak - 50 m st. klasycznym 0:44;36,
- Agnieszka Wrześniewska - 50 m st. dowolnym 0:31;45,
- Mateusz Warzyc - 50 m. st. dowolnym 0:30;95
- Mateusz Warzyc - 50 m st. klasycznym 0:37;60,
- sztafeta 8 x 25 m stylem dowolnym dziewcząt 2:25;90 i chłopców 2:12;19,

Srebrny medal i tytuł Wice-Mistrza Opola wywalczyli:
- Więcek Filip - 50m st. motylkowym - 0:38;16,
- Zuzanna Kostrzewska - 50 m st. dowolnym - 0:32;80
- Zuzanna Kostrzewska - 50 m st. grzbietowym 0:36;09
- Izabella Jagieniak - 50 m st. motylkowym 0:37;10,

Brązowy medal i tytuł 2wice-Mistrza Opola wywalczyli:
- Michał Głuszkiewicz - 50 m st. motylkowym 0:33:84,
- Marco Czaja - 50 m st. klasycznym 0:44;89,
- Martyna Staniszewska - 50 m st. klasycznym 0:47;48,
- Marco Czaja - 50 m st. klasycznym 0:39;70,
- Martyna Skrętkowska - 50 m st. grzbietowym 0:41;77,
- Agnieszka Wrześniewska - 50 m st. motylkowym 0:38;08,

GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW I TRENERÓW

DODANO W DNIU 08.03.2015 O GODZINIE 07:43:01

NABÓR do klasy I - o profilu PŁYWACKIM

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Opolu
Zapraszamy dzieci 6-7 letnie do I – klasy o profilu PŁYWACKIM
Zajęcia prowadzone 3 razy w tygodniu przez 2 trenerów pływania.

OFERUJEMY:
Naukę i doskonalenie umiejętności pływackich,
Wyjazdy na zawody,
Obozy sportowe,
Szkolenia ratownicze.

SPRAWDZIAN KWALIFIKACYJNY:
Termin:
27 marca 2015 roku
14 kwietnia 2015 roku

Godzina:
16:30 – 17:30 - Basen PSP nr 5 w Opolu, ul. Hubala 2

Informacje o rekrutacji i testach sprawnościowych na stronie:

http://psp5.opole.pl/index.php/rekrutacja

Zapraszamy serdecznie

Uwaga! Warunkiem dopuszczenia do testu sprawności fizycznej jest przedstawienie zaświadczenia od lekarza medycyny rodzinnej o braku przeciwwskazań do udziału w teście oraz zgoda rodziców/prawnych opiekunów na uczęszczanie kandydata do oddziału sportowego (zał.1)

DODANO W DNIU 25.02.2015 O GODZINIE 16:12:51

WOJEWÓDZKA KADRA MŁODZIKÓW 13-letnich na rok 2015

W dniu 24 lutego 2015 roku za Zarządzie OOZP została powołana WKMł
z naszego klubu powołani zostali: Agnieszka Wrześniewska, Mateusz Warzyc, Zuzanna Kostrzweska, Agnieszka Wenderska i Laura Jakubczyńska.

Trenerem Kadry został Marcin Wieloch

GRATULACJE dla zawodników.

DODANO W DNIU 25.02.2015 O GODZINIE 16:16:23

WLMO - III tura - roczniki 2002 i starsi - OPOLE - 27.02.2015

W dniu 27 lutego 2015 roku na naszym basenie została rozegrana III tura WLMO
dla zawodników z rocznika 2002 i starszych.
Podczas uroczystego otwarcia zawodów zostały wręczone powołania do WKMł 13-letnich
przez Panią Prezes OOZP - Zofię Kozinę-Oloś i Trenera Koordynatora Kadry
- Marcina Wieloch z UKS 5 plus 1 Opole.
Nasz dorobek medalowy to 5 medali: 1 złoty, 3 srebrne i 1 brązowy.
Gratulacje dla zawodników za wyniki, wspaniałą walkę i doping.
I msc - 200 m st.klasycznym - Mateusz Warzyc (2:55;97), II msc - Mateusz Szal
50 m st. grzbietowym (0:31;11), 100 m stylem motylkowym (1:03;19), II msc - Agnieszka Wrześniewska 50 m st. grzbietowym (0:36;28) i III msc sztafeta 4 x 50 m stylem klasycznym (2:38;88) - S.Angowski, A.Anczurowski, M.Warzyc, M.Bzdzion.

Wielkie podziękowania dla: Wiktorii, Mai, Moniki i Mateusza

WYNIKI w zakładce ZAWODY ZDJĘCIA w zakłdce GALERIA

DODANO W DNIU 17.02.2015 O GODZINIE 11:37:36

WLMO - OLESNO - 21.02.2015

W dniu 21 lutego 2015 roku na pływalni w Oleśnie odbyła się kolejna runda WLMO dla roczników 2003 - 2005. Nasza reprezentacja zdobyła 13 medali (2 złote, 8 srebrnych i 3 brązowe).
Izabella Jagieniak: I msc - 50 m st. motylkowym (0:36;68), II msc 100 m st. dowolnym (1:15:35),Mateusz Żaba: I msc 100 m st. dowolnym (1:28;98), II msc 50 m st. motylkowym (0:47;38),Kacper Michalik: II msc 100 m st. dowolnym (1:15;44), Adrian Zwarycz: III msc 100 m st. dowolnym (1:16;41) i 50 m st. motylkowym (0:38;36), Karolina Piątek: II msc 100 m st. dowolnym (1:37;85) i 50 m st. motylkowym (0:50;58), Martyna Skrętkowska: II msc 50 m st. motylkowym (0:43;84) i III msc 100 m st. dowolnym (1:29;22), Filip Wiącek: II msc 50 m st. motylkowym (0:37;80).
II msc - Sztafeta 8 x 50 m st. grzbietowym w składzie: K.Piątek, M.Żaba, M.Skrętkowska, A. Zwarycz, I. Jagieniak, M. Głuszkiewicz, A. Cendlewski, M. Czaja z czasem 5:51;24


Gratulacje dla zawodników za wspaniałe wyniki.

DODANO W DNIU 02.01.2015 O GODZINIE 05:58:38

OBÓZ POKRZYWNA - SUDETY

W terminie 24-30.01.2014 roku w ośrodku Sudety organizujemy obóz dla członków klubu.
OBÓZ ZATWIERDZONY pod numerem OPO/83/20150105

FOTKI w zakładce GALERIA


DODANO W DNIU 17.01.2015 O GODZINIE 11:23:12

TRENINGI PODCZAS FERII ZIMOWYCH

W czasie ferii zimowych zajęcia odbywają się w następujących dniach
do 19 stycznia do 23 stycznia 2015 roku.

GRUPA TRENINGOWA:
od poniedziałku do piątku 10:00 - 11:00 i 16:40 - 18:10

GRUPA PODSTAWOWA i NAUKA PŁYWANIA:
od poniedziałku do piątku 16:40 - 18:10 - wg przypisanych grup

W dniach 26 - 30 stycznia 2015 - ZAJĘCIA ODWOŁANE - obóz sportowy

DODANO W DNIU 11.12.2014 O GODZINIE 08:48:38

KOMUNIKAT KLUBOWY - PRZERWA ŚWIĄTECZNA - NOWORCZNA - FERIE ZIMOWE

Szanowni Państwo w zakładce Dokumenty znajduje się szczegółowy plan zajęć klubowych podczas przerwy Świątecznej, Noworocznej i Ferii zimowych.

DODANO W DNIU 14.01.2015 O GODZINIE 09:57:28

POMAGAMY DARKOWI

W zakładce DOKUMENTY znajduje się list taty Darka KUCHARKA,
któremu możemy przekazać nasz 1%.

DODANO W DNIU 14.01.2015 O GODZINIE 09:42:56

KONFERENCJA SZKOLENIOWA DLA TRENERÓW PŁYWANIA

http://www.awf.katowice.pl/uczelnia/wybrane-problemy-treningu-plywackiego/termin-i-miejsce-0

GODZINY ZAJĘĆ W ROKU SZKOLNYM 2014-2015

Uczniowski Klub Sportowy 5 plus 1 Opole
Prowadzi zajęcia od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU

GODZINY ZAJĘĆ:
06:00 - 08:00 - grupa sportowa
16:40 - 17:25 - wszystkie grupy
17:25 - 18:10 - wszystkie grupy

PRZYDZIAŁ DO ODPOWIEDNIEJ GRUPY OKREŚLA TRENER

DODANO W DNIU 11.01.2015 O GODZINIE 21:35:26

WOJEWÓDZKA LIGA MIAST OPOLSZCZYZNY - KLUCZBORK 10.01.2015

Podczas pierwszych zawodów w tym roku jako pierwsi wystartowali zawodnicy z roczników
2002 i starsi. Zawody odbyły się na pływalni w Kluczborku gdzie rozegrano konkurencje
50 m stylem motylkowym, 100 m stylem dowolnym, 200 m stylem zmiennym oraz sztafetę
4 x 50 m stylem grzbietowym. Nasza sztafeta była II w składzie (Szymon Angowski, Mateusz Szal, Rafał Wyszyński i Aleksander Anczurowski).
II miejsce na 100 m stylem dowolnym i III miejsce na 50 m stylem motylkowym zajął Mateusz Szal.
III msc zajął również Mateusz Warzyc na 200 m stylem zmiennym.

DODANO W DNIU 23.12.2014 O GODZINIE 08:28:30

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE i NOWOROCZNE


DODANO W DNIU 13.12.2014 O GODZINIE 20:13:45

ZIMOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO - STRZELCE OPOLSKIE - 2014.12.12-13

Izabella Jagieniak - NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ 11 -latków.
Świetne występy naszych zawodników podczas wyczerpującego 2 dnia zawodów w Strzelcach Opolskich. Na podium w kategorii Open stawali: Mateusz SZAL - III msc 50 m stylem motylkowym (0:28;58), II msc 100 m stylem dowolnym (0:58;15) i Agnieszka WRZEŚNIEWSKA - III msc 800 m stylem dowolnym (11:28;54).

Ponownie sędziowie się nie popisali podejmując złe decyzje.
Najpierw dyskwalifikację dostał Mateusz Warzyc na 200 m stylem klasycznym a szczytem wszystkiego była dyskwalifikacja Izy Jagieniak na 200 m stylem motylkowym.
Taka sytuacja tylko na Opolszczyźnie: brak pełnej obsady sędziowskiej, brak tabliczek na nawrotach na dystansie 800 i 1500 m stylem dowolnym, brak medali i oczywiście wielkie puchary dla najlepszych zawodników (na zdjęciu) na Mistrzostwach Województwa - SUPER!!!!

DODANO W DNIU 13.12.2014 O GODZINIE 07:08:42

MISTRZ OKRĘGU OPOLSKIEGO w PŁYWANIU

W pierwszym dniu Zimowych Mistrzostw Okręgu Opolskiego nasz zawodnik Mateusz SZAL został MISTRZEM OKRĘGU na dystansie 50 m stylem dowolnym z bardzo dobrym czasem 00:26;25.
Pozostali zawodnicy ustanowili wiele nowych rekordów życiowych i klubu. Niestety 11 latek nie jest w stanie wygrać z zawodnikami 16-19 letnimi.
Szkoda, że na takich zawodach rozdawane są tylko dyplomiki w kategorii OPEN.

DODANO W DNIU 07.12.2014 O GODZINIE 07:48:44

WLMO I tura - roczniki 2003 - 2005 - KLUCZBORK - 12.06.2014

W dniu 6 grudnia 2014 roku wystartowaliśmy w WLMO które tym razem odbyły się w Kluczborku. Niestety w okrojonym składzie z powodu braku rocznika 2005. Nasza skromna reprezentacja zdobyła II msc w klasyfikacji drużynowej uzyskując 3275 punktów.W sumie zdobyliśmy 13 medali: ZŁOTE - 3, SREBRNE - 7, BRĄZOWE – 3

Izabella Jagieniak – I msc–100 m st. klasycznym–1:37;78, II msc–100 m st. grzbietowym–1:24:03.
Adam Cendlewski – II msc – 100 m st. grzbietowym – 1:25;51.
Michał Potoczny – I msc – 100 m st, klasycznym – 1:41;76, II msc – 50 m st. dowolnym – 0:35;36.
Żaba Mateusz – I msc –100 m st. grzbietowym–1:48;27, III msc – 100 m st. klasycznym – 1:58;08.
Martyna Skrętkowska –II msc–50 m st. dowolnym-0:37;43, II msc–100 m st. klasycznym – 1:48;27.
Kacper Michalak – III msc–50 m st. dowolnym – 0:35;95, II msc – 100 m st, klasycznym – 1:46;20.
Kacper Drabik – II msc – 100 m st. grzbietowym – 1:35;88,
Filip Więcek – III msc – 100 m st. grzbietowym – 1:41;98

Zdjęcia w zakładce GALERIA, Wyniki w zakładce ZAWODY

DODANO W DNIU 24.11.2014 O GODZINIE 15:09:57

WOJEWÓDZKA LIGA MIAST OPOLSZCZYZNY - DOBRODZIEŃ - 22.11.2014

W dniu 22 października 2014 roku na pływalni w Dobrodzieniu odbyła się I edycja WLMO dla rocznika 2002 i zawodników starszych.
Brawa dla naszej sztafety za II msc z doskonałym czasem 1:56;13 w składzie M.Szal, A.Wrześnieska, A.Anczurowski i S.Angowski.
Agnieszka WRZEŚNIEWSKA była 2 razy 2 na 50 m st. dowolnym 0:32;13 i 100 m st. klasycznym 1:34;00 a Mateusz SZAL II msc na 50 m st. dowolnym z czasem 0:26;65

GRATULACJE i BRAWA dla zawodników

DODANO W DNIU 15.11.2014 O GODZINIE 09:07:28

Międzynarodowe Zawody Pływackie XXV Memoriał MARKA PETRUSEWICZA - WROCŁAW - 15-16.11.2014

W tych zawodach startuje tylko Mateusz SZAL pod opieką Pani Pauliny.
50 m stylem motylkowym - 00:29;18
100 m stylem motylkowym - 01:07;70
50 m stylem dowolnym - 00:26;60
100 m stylem dowolnym - 00:59;06

Gratulacje dla Mateusza za pobicie własnych rekordów życiowych
i dla Pani Trener Pauliny za przygotowanie zawodnika.


DODANO W DNIU 05.11.2014 O GODZINIE 10:28:35

WYBORY SAMORZĄDOWE 2014

Szanowni Państwo,
Postanowiłem wystartować w Wyborach Samorządowych do Rady Miasta Opola.
Bardzo proszę o Państwa głosy i wsparcie w dniu 16 listopada 2014 roku.

OKRĘG nr 5........LISTA nr 13........MIEJSCE nr 10


DODANO W DNIU 07.11.2014 O GODZINIE 20:58:44

XI Zimowe Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego - LEGNICA - 08.11.2014

W dniu 08 listopada 2014 roku wystartowaliśmy na zawodach w Legnicy.
Na starcie stanęło 360 zawodników z 23 klubów, łącznie rozegrano 1117 biegów.
Reprezentacja naszego klubu zdobyła 10 medali (5 srebrnych i 5 brązowych) od złota dzieliły nas setne sekundy ale zabrakło troszkę szczęścia.
Dużą niespodziankę sprawiła nam sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym zdobywając brązowy medal w składzie: Agnieszka Wrześniewska, Szymon Angowski, Marcin Bzdzion i Rafał Wyszyński.

DODANO W DNIU 02.11.2014 O GODZINIE 07:34:47

OSWiWS - ZDZIESZOWICE - 07.11.2014

W dniu 07 listopada 2014 roku nasza reprezentacja z roczników 2003 i 2002 startowała
w Ogólnopolskim Sprawdzianie Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej,
który odbył się na pływalni w Zdzieszowicach.

Wielkie BRAWA dla zawodniczek i zawodników, którzy znaleźli się na podium.
Jako drużyna mamy II miejsce w punktacji medalowej.

Izabella Jagieniak - I msc 200 m st. zmiennym i I msc 400 m st. dowolnym
Adam Cendlewski - III msc 200 m st. zmiennym
Mateusz Warzyc - III msc 200 m st. zmiennym
Agnieszka Wrześniewska - III msc 800 m st. dowolnym.

Gratulacje dla zawodników, którzy poprawili własne rekordy życiowe.

DODANO W DNIU 15.10.2014 O GODZINIE 21:26:34

REGULAMIN WLMO PSP i PG

W zakładce ZAWODY - KOMUNIKATY został zamieszczony regulamin zawodów Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w roku 2014-2015

DODANO W DNIU 26.10.2014 O GODZINIE 08:14:59

IX PUCHAR BURMISTRZA DOBRODZIENIA - DOBRODZIEŃ - 25.10.2014

W dniu 25.10.2014 roku na pływalni w Dobrodzieniu zostały rozegrane kolejne zawody pływackie.
Nasza drużyna zdobyła w sumie 24 medale oraz uzyskała wspaniałe rekordy życiowe.
ZŁOTE MEDALE - 4, SREBRNE MEDALE - 11, BRĄZOWE MEDALE - 9

GRATULACJE ZA WSPANIAŁE WYNIKI
Zdjęcia w GALERII


DODANO W DNIU 14.09.2014 O GODZINIE 20:10:59

UDZIAŁ w KONFERENCJI - KRAKÓW 2014

W dniach 18-21.09.2014 roku zajęcia klubowe zostają odwołane z powodu udziału kadry trenerskiej w konferencji.

DODANO W DNIU 21.05.2014 O GODZINIE 21:37:14

Firma DECATHLON nowym sponsorem UKS 5 plus 1 Opole

W ubiegłym tygodniu została podpisana umowa o współpracy między naszym klubem a firmą Decathlon Opole.
Zapraszamy do sklepu na zakupy z 10% rabatem na cały nieprzeceniony asortyment.
Karty rabatowe do odbioru u trenera

www.facebook.com/decathlon.opole

DODANO W DNIU 26.10.2014 O GODZINIE 08:20:07

ROK SZKOLNY 2013 - 2014

Wszystkie starsze informacje dostępne są w zakładce ARCHIWUM