Klub - UKS Zawody Obozy Zawodnicy Galeria Dokumenty Kadra Linki Partnerzy Archiwum


DODANO W DNIU 30.11.2016 O GODZINIE 13:28:09

PLEBISCYT SPORTOWY NTO

NASI Kandydaci:
Trener:
Marcin WIELOCH SMS pod nr 72355 o treści NTR.5

Zawodnicy:
Paweł CZERNECKI SMS pod nr 72355 o treści NSO.34
Amelia SZYDŁO SMS pod nr 72355 o treści NSO.36
Martyna ZABOROWSKA SMS pod nr 72355 o treści NSO.35

KLUB:
UKS 5 plus 1 Opole SMS pod nr 72355 o treści NDO.10

Prosimy o głosowanie na naszych kandydatów.
Regulamin: na stronie http://www.nto.pl/sport/a/regulamin-plebiscytu-sportowiec-roku-2016,11511017/

DODANO W DNIU 30.11.2016 O GODZINIE 13:21:36

WOJEWÓDZKA LIGA MIAST OPOLSZCYZNY - KIETRZ

WLMO w Kietrzu zostaje przeniesiona na styczeń 2017.
Termin zostanie ustalony i podany do wiadomości w terminie późniejszym.

DODANO W DNIU 28.11.2016 O GODZINIE 07:42:50

NOCNE PŁYWANIE DŁUGODYSTANSOWE - 25.11.2016 - OPOLE

Puchar Dyrektora MOSiR Opole Pana Przemka Zycha jest nasz!!!
Nasze sztafety zajęły 1 i 3 miejsce w Nocnym Pływaniu Długodystansowym oraz miejsce 4 nasza drużyna pod przewodnictwem Cristiano Noriese Team - Erasmus.

GRATULACJE za wspaniałą walkę i zwycięstwo.

DODANO W DNIU 24.11.2016 O GODZINIE 17:39:01

NOCNE ZAWODY PŁYWACKIE - 25.11.2016 - OPOLE - AKWARIUM

Jeszcze emocja nie opadły po dzisiejszych zawodach a już jutro kolejne wyścigi sztafetowe
w nocnym pływaniu organizowanym przez MOSiR Opole na pływalni Akwarium.

Plan startów drużyn:

Zbiórka na pływalni: 20:00
Godzina startu: 20:40
PŁYWAJĄ TYLKO 30 min

DRUŻYNA 1 – INTER WORD TEAM: S.ANGOWSKI, M.KOWALSKI, A.LEŃCZUK, A.MIKITA, K.ORZECHOWSKI, N.DOBOSIEWICZ, J.SZWIEC, B.SZWIEC, A.WALUGA, A.WRZEŚNIEWSKA

DRUŻYNA 2 – PSP nr 5 OPOLE: P.CZERNECKI, M.STACHOWSKA, P.OTOLA, E.PASEK, M.SMOLIŃSKA, A.SZYDŁO, I.URBAN, M.WIELOCH, D.WRZEŚNIEWSKA, M.ZABOROWSKA.


Zbiórka na pływalni: 21:00
Godzina startu: 21:35
PŁYWAJĄ 45 min

DRUŻYNA 3 – SWIMM TEAM: M.BIAŁOKUR, N.DIAKOWICZ, K.STELMACHOWSKI, A.WOLIŃSKI i ERASMUS TEAM – NORESE CRISTIANO end friends.

DODANO W DNIU 24.11.2016 O GODZINIE 18:08:57

OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN WYTRZYMAŁOŚCI i WSZECHSTRONNOŚCI STYLOWEJ - 24.11.2016 - OPOLE

Zawody zakończyły się wspaniałym wyścigiem w wykonaniu Krzysztofa Orzechowskiego,
który w swojej serii zdeklasował zawodników z innych klubów ale przy tak wspaniałym dopingu
jaki zgotowała Krzysiowi grupa młodszych zawodników z klubu nie mogło być inaczej
(zobacz film z wyścigu na naszym FB).

Wyniki:
III miejsca
Nina DOBOSIEICZ – 200 m stylem zmiennym – 3:09.92 r/ż
Karolina PIĄTEK – 400 m stylem dowolnym – 6:17.90 r/ż
Krzysztof ORZECHOWSKI – 800 m stylem dowolnym – 10:54.00 r/ż

Pozostałe wyniki:
Nina DOBOSIEWICZ
– 400 m stylem dowolnym – 6:24.78 r/ż – 5 msc

Karolina PIĄTEK
– 200 m stylem zmiennym – 3:12.17 r/ż – 4 msc

Krzysztof ORZECHOWSKI
– 200 m stylem zmiennym – 3:00.92 – 4 msc

Aleksandra WALUGA
– 200 m stylem zmiennym – 3:30.14 r/ż – 10 msc
– 400 m stylem dowolnym – 7:02.14 r/ż – 12 msc

Martyna STACHOWSKA
– 200 m stylem zmiennym – 3:29.06 r/ż – 9 msc
– 400 m stylem dowolnym – 6:37.57 r/ż – 8 msc

Tomasz PASTERNAK
– 200 m stylem zmiennym – 3:26;61 r/ż - 8 msc
– 400 m stylem dowolnym – 6:43.78 r/ż – 10 msc

GRATULACJE dla zawodników za wspaniałą walkę i wzajemny doping
oraz trenerów za przygotowanie do zawodów.

Foto relacja: Marcin Kowalski na FB UKS 5 plus 1 Opole

DODANO W DNIU 16.11.2016 O GODZINIE 22:53:24

PILNE dane uczestników obozu - ZIMA 2016

Bardzo prosimy osoby zakwalifikowane na obóz o przesłanie
na maila 5plus1plywanie@wp.pl informacji:

Nazwisko i Imię:
Numer buta narciarskiego:
Wzrost:
Waga:
Rozmiar obwodu głowy: (mierzona nad uszami przez czoło).

Posiadam własny sprzęt narciarski i nie będę potrzebował na obozie innego sprzętu

DODANO W DNIU 13.11.2016 O GODZINIE 20:41:11

WOJEWÓDZKA LIGA MIAST OPOLSZCZYZNY - 18.11.2016 - OPOLE

Kolejna edycja WLMO dla roczników 2005 - 2007 odbędzie się na naszym basenie.
Wystartujemy na 50 m stylem grzbietowym i 100 m stylem dowolnym oraz
w sztafecie 8 x 50 m stylem grzbietowym.

Lista zgłoszonych zawodników w zakładce - zawody - komunikaty.
Proszę o potwierdzenie udziału u trenera Marcina Wielocha do dnia 16.11.2016 roku.

DODANO W DNIU 14.11.2016 O GODZINIE 15:13:38

OSWiWS - ZMIANA MIEJSCA i TERMINU

Zawody odbędą się 24.11.2016 roku w Opolu na pływalni PSP nr 5 ul. Hubala 2.

Zawody obowiązkowe dla kadry klubu z rocznika 2004 i 2005.
Powołany skład na zawody w zakładce Zawody - Komunikaty


DODANO W DNIU 14.11.2016 O GODZINIE 15:18:59

MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO - 10-11.12.2016 - K-KOŹLE

Mistrzostwa Okręgu Opolskiego w pływaniu odbędą się w Kędzierzynie - Koźlu
w dniach 10-11.12.2016.

Powołana reprezentacja klubu: Szymon Angowski, Adam Leńczuk, Krzysztof Orzechowski, Jakub Szwiec, Nina Dobosiewicz, Karolina Piątek, Martyna Stachowska, Aleksandra Waluga i Agnieszka Wrześniewska.

DODANO W DNIU 16.11.2016 O GODZINIE 13:23:06

Dotacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki - program Klub

Miło nam poinformować, że nasz klub otrzymał już dotację
z Ministerstwa Sportu w wysokości 10 tys zł.
Realizujemy program a skutki będą widoczne niebawem.

DODANO W DNIU 10.10.2016 O GODZINIE 14:52:13

OBÓZ ZIMOWY - 11.02 - 18.02.2016

Lista osób zgłoszonych w załączniku dokumenty.
Proszę o wpłacanie zaliczki w wysokości 200 zł na konto klubowe z dopiskiem:
Zima 2017 - nazwisko i imię dziecka.

Brak wpłaty do dnia 28.10.2016 roku - oznacza rezygnację z uczestnictwa w obozie.


Jeseníky
Kamila Minaříková, Ludvíkov 90
web: www.pepino.jeseniky.com

DODANO W DNIU 31.10.2016 O GODZINIE 06:45:37

WLMO I tura gr.A - KLUCZBORK 28.10.2016

Wspaniale dla naszych zawodników zaczęła się tegoroczna edycja WLMO,
która została rozpoczęta zawodami w Kluczborku.

Nasza sztafeta 8 x 50m st.dowolnym okazała się najlepsza tak jak wyścigi w wykonaniu
Pawła Czerneckiego i Grzegorza Cendlewskiego.

Na drugim stopniu podium stawali: Grzegorz Cendlewski, Amelia Szydło oraz Paweł Czernecki.

Trzecie miejsce dla naszego klubu to zasługa Martyny Zaborowskiej i Paweł Czernecki.

W klasyfikacji medalowej zajmujemy II msc tuż za klubem DOKiS Vega Dobrodzień.

Najlepszymi zawodnikami zawodów zostali w kat. 10 lat:
1. Cendlewski Grzegorz
2. Czernecki Paweł
3. Zaborowska Martynka

Wyniki na stronce www.megatiming.pl (http://megatiming.pl/contest/23a243d6-7ab9-4340-bfb6-607e2d0588be)

GALERIA zdjęć na naszym FB - zapraszamy

DODANO W DNIU 20.10.2016 O GODZINIE 08:05:07

XIII MISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - 22.10.2016 - LEGNICA

Wspaniałe zawody świetne wyniki i 4 medale dla naszego klubu
z takim dorobkiem wracamy z Legnicy.
Na starcie rywalizowali najlepsi zawodnicy
z czołowych klubów Polski. Nasi zawodnicy nie poddawali się bez walki jak na LWY przystało.

Dziękujemy za wspaniały doping oraz atmosferę w drużynie.

Srebrny medal:
CZERNECKI Paweł – 50m st. grzbietowym – 0:43;70 r/ż
KANDZIORA Dominik – 50m st. dowolnym – 0:35;50 r/ż
KANDZIORA Dominik – 100m st. zmiennym – 1:33;58 – r/ż
Brązowy medal:
ZABOROWSKA Martyna – 50m st. grzbietowym – 0:43;73 r/ż

Pozostałe wyniki:
CZERNECKI Paweł
– 4 msc. 100m st. zmiennym – 1:37;99 r/ż
– 5 msc. 50m st. dowolnym – 0:37;35 – r/ż
– 10 msc. 50m st. klasycznym – 0:55;65 – r/ż

KANDZIORA Dominik
– 6 msc. 50m st. grzbietowym – 0:42;51 r/ż
– 8 msc. 50m st. klasycznym – 0:54;39 – r/ż

KANDZIORA Sebastian
- 9 msc. 50m st. grzbietowym – 0:42;51 r/ż
- 10 msc. 100m st. zmiennym – 1:57;57 – r/ż
- 11 msc. 50m st. dowolnym – 0:42;51 r/ż
- 17 msc. 50m st. klasycznym – 0:50;35 – r/ż

ORZECHOWSKI Krzysztof
- 6 msc. 100m st. grzbietowym 1:20;82 – r/ż
- 9 msc. 100m st. dowolnym – 1:10;12 r/ż
- 9 msc. 50m st. motylkowym – 0:36;57
- 9 msc. 200m st. zmiennym – 2:57;40 r/ż

PASTERNAK Tomasz
- 9 msc. 100m st. klasycznym – 1:49;53
- 13 msc. 200m st. zmiennym – 3:30;52
- 16 msc. 50m st. motylkowym - 0:48;01 r/ż
- 20 msc. 100m st. dowolnym – 1:26;63 r/ż

SZWIEC Jakub
- 9 msc. 100m st. grzbietowym – 1:23;36 r/ż
- 19 msc. 100m st. dowolnym – 1:11;28 r/ż
- 19 msc. 50m st. motylkowym – 0:39;40 r/ż

DOBOSIEWICZ Nina
- 5 msc. 50m st. motylkowym – 0:39;94 r/ż
- 10 msc. 200m st. zmiennym – 3:23;68
- 13 msc. 100m st. grzbietowym – 1:38;61 r/ż
- 14 msc. 100m st. dowolnym 1:23;15 – r/ż

OLEJNIK Natalia
- 17 msc. 100m st. grzbietowym – 1:47;20 r/ż
- 17 msc. 100m st. klasycznym – 1:47;72 r/ż
- 24 msc. 100m st. dowolnym – 1:28;08 r/ż

OTOLA Paulina
- 9 msc. 100m st. zmiennym – 1:42;97 r/ż
- 12 msc. 50m st. dowolnym – 0:39;88 r/ż
- 15 msc. 50m st. grzbietowym – 0:48;39 – r/ż
- 15 msc 50m st. klasycznym – 0:52;66

STACHOWSKA Martyna
- 11 msc. 100m st. grzbietowym – 1:35;79
- 12 msc. 100m st. klasycznym – 1:51;54 r/ż
- 14 msc. 200m st. zmiennym – 3:32;59 r/ż
- 17 msc. 100m st. dowolnym – 1:26;39 r/ż

SZYDŁO Amelia
- 7 msc. 50m st. klasycznym – 0:48;81
- 8 msc. 100m st. zmiennym – 1:42;26
- 9 msc. 50m st. dowolnym – 0:38;97
- 26 msc. 50m st. grzbietowym – 0:50;24

URBAN Iga
- 23 msc. 100m st. zmiennym – 2:03;81 r/ż
- 30 msc. 50m st. grzbietowym – 0:50;42 r/ż
- 32 msc. 50m st. dowolnym – 0:45;02 r/ż
- 32 msc. 50m st. klasycznym 1:00;58 r/ż

WALUGA Aleksandra
- 9 msc. 100m st. grzbietowym – 1:34;18 r/ż
- 10 msc. 100m st. klasycznym – 1:49;60 r/ż
- 11 msc. 50m st. motylkowym – 0:45;14 r/ż
- 13 msc. 200m st. zmiennym – 3:31;69 r/ż

WRZEŚNIEWSKA Agnieszka
- 5 msc. 200m st. zmiennym – 2:43;22 r/ż
- 5 msc. 100m st. klasycznym – 1:29;43 r/ż
- 6 msc. 100m st. dowolnym – 1:05;02 r/ż
- 9 msc. 100m st. grzbietowym – 1:18;60

WRZEŚNIEWSKA Dominika
- 13 msc. 100m st. zmiennym – 1:48;27 r/ż
- 14 msc. 50m st. klasycznym – 0:52;64 – r/ż
- 18 msc. 50m st. dowolnym – 0:40;73 r/ż
- 31 msc. 50m st. grzbietowym – 0:51;52 r/ż

ZABOROWSKA Martyna
- 5 msc. 50m st. dowolnym – 0:36;87 r/ż
- 6 msc. 100m st. zmiennym – 1:38;16 r/ż
- 13 msc. 50m st. klasycznym – 0:51;48 r/ż


Wyniki na stronce www.megatiming.pl
Foto relacja na naszym FB

DODANO W DNIU 16.10.2016 O GODZINIE 20:56:08

XI PUCHAR BURMISTRZA DOBRODZIENIA - 15.10.2016

Wspaniałe starty naszych zawodników podczas XI Pucharu Burmistrza Dobrodzienia.
Nasza 9 osobowa ekipa przywiozła 17 medali w tym 5 złotych i po 6 srebrnych i brązowych.
Walka była wspaniała a doping rodziców było słychać na rynku w Opolu
za co serdecznie dziękujemy.
Ponadto nasi zawodnicy zajęli 5 czwartych lokat więc do podium zabrakło naprawdę niewiele.
Początek sezonu młodszych zawodników można uważać za bardzo udany.

ZŁOTE MEDALE
Dobosiewicz Nina - 100m stylem motylkowym - 40:09
Kandziora Dominik - 50m stylem grzbietowym - 42:75
Kandziora Dominik - 100m stylem grzbietowym - 1:32:91 - r.ż.
Szydło Amelia - 50m stylem klasycznym - 47:32 - r.ż.
Szydło Amelia - 100m stylem klasycznym - 1:44:55 - r.ż.

SREBRNE MEDALE
Czarnecki Paweł - 50m stylem motylkowym - 47:38
Czarnecki Paweł - 100m motylkowym - 1:48:12 - r.ż.
Dobosiewicz Nina - 100m stylem motylkowym - 1:36:75
Pasternak Tomasz - 50m stylem klasycznym - 49:50 - r.ż.
Pasternak Tomasz - 100m stylem klasycznym - 1:46:81
Stachowska Martyna - 50m stylem grzbietowym - 42:87

BRĄZOWE MEDALE
Kandziora Dominik - 100m stylem zmiennym - 1:39:04 - r.ż.
Otola Paulina - 50m stylem klasycznym - 51:32 - r.ż.
Stachowska Martyna - 100m stylem grzbietowym - 1:36:26
Szydło Amelia - 100m stylem zmiennym - 1:41:69
Wrześniewska Dominika - 50m stylem dowolnym - 42:25 - r.ż.
Wrześniewska Dominika - 100m stylem dowolnym - 1:34:81

POZOSTAŁE WYNIKI
Czarnecki Paweł - 100m stylem zmiennym - 1:40:10 - 4m. - r.ż.
Dobosiewicz Nina - 200m stylem zmiennym - 3:17:51 - 4m. - r.ż.
Waluga Aleksandra - 50m stylem dowolnym - 37:97 - 4m. - r.ż.
Waluga Aleksandra - 100m stylem dowolnym - 1:27:30 - 4m. - r.ż.
Wrześniewska Dominika - 100m stylem zmiennym - 1:47:61 - 4m. - r.ż.
Otola Paulina - 100m stylem klasycznym - 1:56:67 - 5m. - r.ż.
Otola Paulina - 100m stylem zmiennym - 1:48:60 - 6m. - r.ż.
Pasternak Tomasz - 200m stylem zmiennym - 3:30:76 - 7m. - r.ż.
Stachowska Martyna - 200m stylem zmiennym - 3:41:46 - 11m.
Waluga Aleksandra - 200m stylem zmiennym dysk.

GRATULACJE dla zawodników, rodziców i trenerów.
Zapraszamy na foto relację do naszego FB:
https://www.facebook.com/UKS-5-plus-1-OPOLE-351717044947270/?fref=ts

DODANO W DNIU 09.10.2016 O GODZINIE 10:02:06

KALENDARZ ZAWODÓW - 2016/2017

W załączniku Zawody - KOMUNIKATY został umieszczony wstępny
kalendarz startów na rok szkolny 2016/2017

DODANO W DNIU 09.10.2016 O GODZINIE 19:57:38

OTYLIA SWIM TOUR - OPOLE 08.10.2016

Wspaniała atmosfera, wspaniali ludzie oraz duże zaangażowanie zawodników
tak można podsumować cykl treningów podczas Otyli Swim Tour.
Foto relacja na naszym FB - zapraszamy.

DODANO W DNIU 07.10.2016 O GODZINIE 20:56:45

INTEGRACYJNE ZAWODY PŁYWACKIE - UKS 5 plus 1 Opole - 07.10.2016 - OPOLE

W dniu dzisiejszym odbyły się pierwsze w tym roku zawody pływackie
dla najmłodszych naszych zawodników.

Na pływalni ZS z OI w Opolu swoich umiejętności pływackich próbowali zawodnicy
z roczników 2006, 2007, 2008 oraz młodsze.

Gościem specjalnym zawodów była Pani Prezes OOZP - Zofia Kozina-Oloś
oraz
Pani Dyrektor ds. sportu w ZS z OI w Opolu Katarzyna Zimoch.

Dziękujemy za wspaniały doping oraz sportową atmosferę.

Galeria zdjęć na naszym FB - zapraszamy

https://www.facebook.com/UKS-5-plus-1-OPOLE-351717044947270/?fref=ts

Relacja Kurier Opolski - 08.10.2016 - godz.18:30 - ZAPRASZAMY